TEKNİK TERCÜME

Teknik Tercüme; teknik içerikli tüm belgelerinizin çevirilerinde, teknik konularda uzman tercümanlarımızla çalışıyoruz. Kadromuzda bulunan mühendis kökenli tercümanlarımız ve editörlerimizle kusursuz çeviri hizmeti sunuyoruz.

Teknik Tercüme


Teknik tercüme kendi içerisinde hata kabul etmeyen, kendine has kelime dağarcığı olan ve ileri derecede uzmanlık gerektiren bir alandır. Düşük kalitede veya hatalı yapılacak bir teknik çeviri, söz konusu ekipmana ve daha ileri gitmek gerekirse canınıza zarar verebilecek sonuçlar doğurabilir. Şirketinizin itibarının zedelenmesi de söz konusu olumsuz sonuçlar arasında yer alacaktır.

Tüm bunların önüne geçebilmek adına gerçekten alanında uzman, mühendislik kökenli tercümanları tercih etmeniz sizin yararınıza olacaktır. Puza Tercüme olarak, kurulduğumuz günden bu yana başarıyla tamamladığımız projeler ve özellikle teknik tercümedeki deneyimimizle size güvenilir ve kaliteli çeviriler teslim etmek için yanınızdayız.

Teknik belgelerin çevirisinde zamanında ve tam teslimin yanında formata uygun teslim de oldukça önemlidir. Formatına uygun çeviri, çevirisi yapılmış belgenin uygun formata dönüştürülmesi gibi konularda da yanınızdayız.


Ne tür belgelerin teknik tercümesi yapılır?

Teknik Şartnameler

İhale Şartnameleri

Proje Tercümeleri

Kullanım Kılavuzları

Manueller

İnşaat Alanında Tercümeler

Yukarıda yazan belgelerin dışında kalan bir belgeniz varsa, çekinmeden bize ulaştırabilirsiniz. Her türde teknik belgenizin çevirisinde yardımcı olmak için yanınızdayız.


Kitap, Broşür ve Pazarlama Materyallerinizin Tercümesi

İhtiyaç duyduğunuz herhangi bir alanda; kitap, kullanım kılavuzu, katalog ve broşürlerinizin hedeflenen dile tercümeleri konusunda, alanında uzman ve deneyimli tercümanlarımızla verdiğimiz tercüme hizmetidir.

Belgelerinizin orijinallerine sadık kalınarak, hedef dilde de anlamını koruyacak şekilde yapılacak olan çevirileri ve çeviri tamamlandıktan sonra yapılacak kontrolü, iş etiğini ilke edinmiş tercümanlar ve editörlerden oluşan ekibimizle titiz bir şekilde yürütülmektedir.